Hyvinkää
Isännöintipalvelu Isarvo Oy Uusimaa

Siltakatu 21, 05900 Hyvinkää

ma 9-17, ti-to 9-16, pe 9-14

Isännöintipalvelu Isarvo Oy Uusimaa

Y: 0704585-0

Henkilöstö

Seija Sariola
Aluejohtaja, isännöitsijä
Puh: 050 494 5630
Email: seija.sariola@isarvo.fi

Matti Pennanen
Isännöitsijä
Puh: 050 409 4650
Email: matti.pennanen@isarvo.fi

Jarmo Vaskikallio
Isännöitsijä
Puh: 0400 269 492
Email: jarmo.vaskikallio@isarvo.fi

Ari Virtanen
Kiinteistöpäällikkö, isännöitsijä vuokra-asunnot
Puh: 040 1648220
Email: ari.virtanen@isarvo.fi

Virpi Nikkanen
Kirjanpitäjä/isännöitsijä
Puh: 050 572 3643
Email: virpi.nikkanen@isarvo.fi

Tanja Lepistö
Kirjanpitäjä
Puh: 050 401 9278
Email: tanja.lepisto@isarvo.fi

Satu Ranta-Laitila
Isännöitsijä
Puh: 044 796 1106
Email: satu.ranta-laitila@isarvo.fi

Päivi Paunonen
Kirjanpitäjä
Puh: 044 714 3787
Email: paivi.paunonen@isarvo.fi

Kaisa Suopanki
Kiinteistösihteeri (äitiys- ja vanhempainvapaalla 26.7.2016 alkaen)
Puh: 050 524 1159
Email: hyvinkaa@isarvo.fi

Jonna Seppänen
Kiinteistösihteeri
Puh: 050 524 1159
Email: jonna.seppanen@isarvo.fi